Masz GRANT – Nie kupuj ! – WYPOŻYCZ. Nowa oferta usługi wypożyczania sprzętu na czas badań. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!

Wirówki

Wirówki do stosowania we wszystkich procedurach laboratoryjnych - od małych mikrowirówek niezbędnych w szybkich wirowaniu małych objętości poprzez duże, szyboobrotowe.

szczegóły

Wytrząsarki, worteksy, rotatory i kołyski

Wytrząsarki i kołyski przystosowane do mieszania w różnych rodzajach ruchu, worteksy do delikatnego lub silnego wytrząsania materiałów, rotatory o ruchu jednostronnym obrotowym, obustronnym lub ...

szczegóły

Termomiksery

Termomiksery do szybkiego miksowania próbek w regulowanych warunkach termicznych. Przystosowane do różnego typu probówek, naczyń reakcyjnych i mikropłytek.

szczegóły

Mieszadła

Mieszadła mechanicznie i magnetyczne z płytą aluminiową lub stalową, z opcją grzania, sterowane mechanicznie i cyfrowo zapewniają możliwość wyboru i idealnego dostosowania do potrzeb każdego laboratori...

szczegóły

Homogenizatory

Homogenizatory są niezbędne tam gdzie wymagane jest uzyskanie jednolitej mieszaniny powstałej z połączenia dwóch lub więcej substancji lub do rozbijania struktur komórkowych.

szczegóły
close Subskrybuj nasz newsletter! Ciekawe informacje z branży, nowości, promocje,
wyprzedaże i wiele więcej.
Pole wymagane
Zawartość cnb_search
Zawartość cnb_user
Zawartość cnb_mail
Zawartość cnb_call