Masz GRANT – Nie kupuj ! – WYPOŻYCZ. Nowa oferta usługi wypożyczania sprzętu na czas badań. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!

Czytniki wielodetekcyjne

Czytniki wielodetekcyjne do pomiaru fluorescencji, luminescencji i absorbancji.

szczegóły

Czytniki absorbancji ELISA

Czytniki mikropłytek umożliwiają szybki, powtarzalny i niezawodny odczyt absorbancji w metodzie immunochemicznej - ELISA.

szczegóły

Czytniki luminescencji

Luminescencyjny czytnik mikropłytek z wbudowanym pełnym wyposażeniem i kontrolowany za pomocą opragramowania komputerowego jest szybki i niezawodny a pomiary w nim prowadzone są powtarzalne.

szczegóły

Spektrofotometry

Spektrofotometr dwuwiązkowy o wysokiej wydajności, odpowiedni dla wielu zastosowań analitycznych, w których wymagany jest odpowiednio wysoki poziom pomiarów.

szczegóły

Nefelometry

Nefelometry z wielopoziomowym systemem kontroli pracy, możliwością regulacji mocy i średnicy wiązki mogą być stosowane w następujących aplikacjach: testy rozpuszczalności, immunoprecypitacja, monitorin...

szczegóły

Fotometry, densytometry

Kompaktowe urządzenia umożliwiające m.in. pomiar koncentracji komórek bakterii w procesie fermentacji, pomiar gęstości optycznej, wykonanie oznaczenia białka metodą Bradforda.

szczegóły

Płuczki do mikropłytek

Płuczka do mikropłytek jest w pełni zautomatyzowanym urządzeniem charakteryzujacym się wysoką wydajnością i bezpieczeństwem, niskim poziomem hałasu, łatwym w programowaniu i użytkowaniu, z możliwością...

szczegóły

Oprogramowanie do czytników

Oprogramowanie dla wydajnego i łatwego sterowania czytnikami.

szczegóły

Systemy kontroli atmosfery

System kontroli atmosfery

szczegóły
close Subskrybuj nasz newsletter! Ciekawe informacje z branży, nowości, promocje,
wyprzedaże i wiele więcej.
Pole wymagane
Zawartość cnb_search
Zawartość cnb_user
Zawartość cnb_mail
Zawartość cnb_call