Masz GRANT – Nie kupuj ! – WYPOŻYCZ. Nowa oferta usługi wypożyczania sprzętu na czas badań. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!

Praca w warunkach sterylnych i bezpiecznych

W tej kategorii znajdziecie Państwo komory do pracy w warunkach sterylnych i bezpiecznych: komory I i II klasy bezpieczeństwa mikrobiologicznego, komory laminarne z przepływem poziomym i pionowym, komory do prac sterylnych i PCR oraz akcesoria do tych urządzeń laboratoryjnych.

Badania w kontrolowanej atmosferze / beztlenowe

W tej kategorii znajdziecie Państwo urządzenia do prowadzenia badań w kontrolowanej atmosferze (beztlenowej): inkubatory CO2/O2, komory anaerobowe, komory do hypoksji oraz systemy do hodowli w kontrolowanych warunkach tlenowych.

Inkubacja / hodowla mikroorganizmów i komórek

W tej kategorii znajdziecie Państwo nowoczesne urządzenia do inkubacji i prowadzenia hodowli mikroorganizmów i komórek: inkubatory CO2/O2, inkubatory z wytrząsaniem, inkubatory z pomiarem w czasie rzeczywistym, termobloki i bloki grzejąco-chłodzące oraz łaźnie wodne.

Dekontaminacja i sterylizacja

W tej kategorii znajdziecie Państwo urządzenia do sterylizacji promieniami UV oraz gotowe do użycia roztwory do usuwania DNA i RNA z powierzchni w czasie przygotowywania reakcji PCR.

Przechowywanie w niskich temperaturach / zamrażanie

W tej kategorii znajdziecie Państwo zamrażarki niskotemperaturowe (do -90°C, -86°C, -60°C, -45°C), zamrażarki i chłodziarki laboratoryjne i farmaceutyczne, chłodziarki do banków krwi, a także akcesoria do tych urządzeń jak system awaryjnego podtrzymywania temperatury back-up CO2, system awaryjnego powiadamiania o zdarzeniach, system dostępu na kartę magnetyczną, rękawice kriogeniczne, stelaże i pudełka do głębokiego mrożenia.

Transport w niskich temperaturach

W tej kategorii znajdziecie Państwo zamrażarki i lodówki transportowe oraz zbiorniki do transportu próbek w ciekłym azocie.

Monitorowanie i pomiary zdalne

W tej kategorii znajdziecie Państwo systemy powiadamiania i monitorowania do zdalnego nadzorowania pracy urządzenia.

Wirowanie / wytrząsanie / mieszanie / homogenizacja

W tej kategorii znajdziecie Państwo wirówki bez chłodzenia i z chłodzeniem, mikrowirówki, wirówko-worteksy, worteksy, wytrząsarki orbitalne, rotatory, kołyski laboratoryjne, termomiksery, mieszadła magnetyczne i mechaniczne oraz homogenizatory ultradźwiękowe.

Pipetowanie / dozowanie płynów

W tej kategorii znajdziecie Państwo nowoczesne pipety automatyczne i elektroniczne, dozowniki ręczne i automatyczne, stacje pipetujące, płuczki mikropłytek oraz akcesoria do tych sprzętów laboratoryjnych.

Pomiary absorbancji, fluorescencji, luminescencji

W tej kategorii znajdziecie Państwo nowoczesne czytniki wielodetekcyjne do pomiaru absorbancji, fluorescencji, luminescencji, czytniki ELISA, spektrofotometry mikropłytkowe i kuwetkowe, nefelometry, densytometry do pomiaru gęstości zawiesin bakteryjnych, fluorymetry, płuczki do mikropłytek oraz oprogramowanie do czytników.

Biologia molekularna

W tej kategorii znajdziecie Państwo urządzenia do pomiaru DNA/RNA, systemy dokumentacji żeli, oprogramowanie do archiwizacji i analizy żeli, oprogramowanie do liczenia kolonii, transiluminatory UV, LED, z pojedyńczą i podwójną długością fali, termocyklery do prowadzenia reakcji PCR, komory do pracy sterylnej (do PCR), systemy elektroforezy pionowej i poziomej, akcesoria do systemów dokumentacji żeli, urządzenia do dezynkfekcji pomieszczeń, odczynniki i markery do PCR.

IVF (In Vitro Fertilisation)

W tej kategorii znajdziecie Państwo systemy kontrolowanego zamrażania, inkubatory przenośne do IVF, stoliki grzejne do mikroskopu, systemy aktywacji fuzji, systemy witryfikacji.

Przechowywanie w ciekłym azocie

W tej kategorii znajdziecie Państwo pojemniki oraz zbiorniki do przechowywania prób w ciekłym azocie, dewary do przechowywania i uzupełniania ciekłego azotu.

Hematologia - agregacja krwi

W tej kategorii znajdziecie Państwo agregometry do pomiarów metod optyczną, impedancyjną, luminescencyjną oraz zjonizowanego wapnia a także odczynniki i akcesoria do agregometrów.

Hodowla roślin i owadów

W tej kategorii znajdziecie Państwo urządzenia do hodowli roślin i owadów: regały fitotronowe oraz komory fitotronowe z oświetleniem LED.

Wyposażenie zwierzętarni

W tej kategorii znajdziecie Państwo komory Biohazard do zwierzętarni, stacji czyszczenia klatek, zmiany podłoża oraz transferu zwierząt.

Badania na zwierzętach

W tej kategorii znajdziecie Państwo urządzenia do badań na zwierzętach renomowanych firm.

Ważenie

W tej kategorii znajdziecie Państwo wagi laboratoryjne: precyzyjne i analityczne firmy OHAUS.

Twoje urządzenie
nie działa?Wypełnij zgłoszenie >

zgłoszenie serwisowe

Wierzymy w ludzi.Kariera i ścieżki rozwoju >

złóż aplikację

Masz pytanie?My znamy odpowiedź >

wyślij wiadomość
close Subskrybuj nasz newsletter! Ciekawe informacje z branży, nowości, promocje,
wyprzedaże i wiele więcej.
Pole wymagane
Zawartość cnb_search
Zawartość cnb_user
Zawartość cnb_mail
Zawartość cnb_call